ב-5 השנים האחרונות: עלייה של מאות אחוזים בהשקעות פינטק

Rate this post

תחום הבנקאות הדיגיטלית הנקרא פינטק צובר יותר ויותר תאוצה ב-5 השנים האחרונות. מדובר בעלייה של מאות אחוזים בהשקעות. זהו עידן חדש בעולם הבנקאות והפיננסים, ולכן גם לא מעט מסניפי הבנקים נסגרים, שכן הם יכולים לשרת את לקוחותיהם בדרך מתקדמת ונגישה יותר.

השקעות ענק בפינטק

על פי אלעד עדן, בעל וותק וניסיון בנדל"ן מסחרי וביזמות פינטק, אפשר להיווכח שיותר ויותר גורמים משקיעים בתחום חדשני זה. אין מדובר כאן בטרנד חולף, אלא בעדות להצלחת ההמצאה החדשה. קרנות הון סיכון רבות משקיעות מיליארדי דולרים בתחום, במיוחד בארה"ב.

אלעד עדן טוען כי לחברות הפינטק קל מאוד לגייס כספים. זהו אחד התחומים הפיננסיים האטרקטיביים ביותר כיום, וישראל נחשבת לאחת המדינות המובילות בתחום זה. המטרה היא בסופו של דבר להטמיע בקרב הציבור לא רק דרכי פעולה חדשות, אלא גם דרך חשיבה שלא הייתה מוכרת עד כה.

פועלים למען האינטרסים של הלקוחות

אלעד עדן אומר כי הבנקים למעשה מקלים רבות על הלקוחות באמצעות הפינטק. הם משקיעים ממון רב על למנת ליישם מטרה זו, כל זאת באמצעות פתרונות דיגיטליים חדשניים ופיתוחים טכנולוגיים מהירים ביותר.

ללקוחות הבנקים אין זמן להשתהות – הם נזרקים למים של מציאות אחרת, ומרביתם לומדים לשחות בה היטב. מכיוון שהנושא כה אטרקטיבי, לא מעט חברות מעוניינות להשקיע בפינטק, ואכן זה קורה במציאות. כל זאת בשיתוף פעולה עם הבנקים, כאשר כל צד בא על שכרו.

אלעד עדן, שהוא בעצמו יזם פינטק, נפגש עם עוד גורמים כגון משקיעים, חברות סטארט אפ, קרנות הון סיכון וכל גורם אחר הרלוונטי לנושא, על מנת ליצור שיתופי פעולה פרודוקטיביים בכל הקשור לבנקאות הדיגיטלית.

פורסם בקטגוריה השקעות נדל"ן, פינטק, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.