למה בישראל יש כל כך מעט מיקרו דירות?

Rate this post

מחירי הנדל"ן בישראל גבוהים ויש מלאי דירות קטן, לכן צעירים רבים מתקשים למצוא פתרונות דיור הולמים במחירים משתלמים. אחת הבעיות הגדולות בשוק הנדל"ן בישראל היא היעדר מיקרו דירות, אותן דירות קטנות המתאימות בעיקר לצעירים וגם ליחידים בגילאים שונים. אמנם נוצר רושם כי כל הישראלים מעוניינים לרכוש רק דירות יוקרה בנות 4 או 5 חדרים, אך במציאות יש ביקוש גבוה דווקא לדירות קטנות במיקומים אטרקטיביים. יזמי הנדל"ן משקיעים בעיקר בדירות גדולות בשל נתח הרווחים העצום, אך כדאי לדעת כי ניתן להרוויח סכומים נאים גם באמצעות השקעה בדירות מיקרו, וכך גם ניתן להקל את מצוקת הדיור בארץ.

מיקרו דירות – פתרון מושלם לצעירים

איש הנדל"ן אלעד עדן מתמחה בנדל"ן מסחרי ובזימות פינטק. לאור היכרותו המעמיקה עם התחום וניסיונו הרב בענף הנדל"ן הוא מציע פתרון מושלם לצעירים, בדמות מיקרו דירות במיקומים מרכזיים. עבור הצעירים זהו פתרון נוח ומשתלם כלכלית: במקום לשכור דירות גדולות ויקרות לבד או עם שותפים, ניתן לגור במרכז העיר במבנה מסחרי שעבר הסבה לצורכי מגורים וליהנות מדירה נוחה ומרווחת המתאימה לצעירים, לעולים חדשים, לזוגות שרק נישאו וליחידים.

אלעד עדן מקדם פרויקטים של הסבת נדל"ן מסחרי לצורכי מגורים, כאשר בפרויקטים מתמקדים במיקרו דירות על מנת לסייע לצעירים לגור בנוחות וברווחה בלי לשקוע בחובות בגלל שכר דירה גבוה. אלעד עדן מציין כי צעירים רבים מתלהבים מפתרון המיקרו דירות, ולאט לאט גם יזמי נדל"ן ומשקיעים מבינים את היתרונות העצומים של הדירות הקטנות.

למעשה, במקום להשקיע בנכסי יוקרה במגדלי מגורים מפוארים ניתן להרוויח כסף רב באמצעות השקעה במיזמי מיקרו דירות. כאמור, אלעד עדן מתמחה בהסבת מבנים מסחריים לצורכי מגורים: במבנה המסחרי מקימים דירות קטנות ומציעים אותן להשכרה, וכך המשקיע זוכה לתשואה גבוהה.

פורסם בקטגוריה מאמרים כלליים, נדל"ן בארץ, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.